Rok splněného přání 2017

365 dní loňského roku je FUČ

Wau, byl to teda pěkný fičák. 🙂 Utekl tentokrát tak rychle. Když budu upřímná, ještě dnes 3.1. 2018 nabírám dech, nad vším přemýšlím, vstřebávám a rovnám si myšlenky v hlavě.

A než se vydám na novou cestu a prvně v životě si vytvořím svůj vision board, chtěla bych se na moment zastavit. Chvilku se zamyslet nad hezkými okamžiky minulého roku. Nad tím jaký byl?

Byl to rok splněného přání ←
→ Byl to rok sladko-dobrodružný ←
→ Byl to rok plný výzev ←

Hodně věcí jsem se naučila. Za všechny dny, zážitky a chvíle jsem moc ráda. Moc vděčná. Jak za ty zalité sluncem, tak za ty těžké. I ty patří k životu. Díky radosti ze splněného snu, jsem cítila hodně radosti, ale samozřejmě nastaly i chvíle, kdy člověk musel překonat překážku, problém, únavu, zkrátka bylo ouvej…
…ale když toto období, tento kopec vyšlápneme, většinou nás život odmění. 🙂

„Každý den můžeme být lepší.“

Souhlasím s tím, že když si člověk uvědomí, co zvládl, jakou radost si udělal, ocení se a připomene si své minulé úspěchy, tím větší chuť a sílu bude mít do těch dalších. Takže klidně také na chvilku zpomalte a zkuste si to pěkně připomenout. 🙂

Nebojte se pochválit!  Pojďte si společně se mnou, sepsat pár okamžiků, na které jen tak nezapomenete. Takové, které nám dělají dobře na duši. Ty moje, na které s chutí vzpomínám, za loňský rok jsou:

 splněný sen v podobě otevření dortového studia
 první články na mém blogu a překonání strachu je vůbec pustit do světa
 setkání s úžasnými lidmi
→ možnost tvořit každý dort s touhou, aby byl tím NEJ (a někdy to byly pěkně vypečené výzvy)
 prožití pár dnů s dětmi, jen tak u „moře“ na Lipně
Klárka se naučila v mžiku na kole a Fíla se ocitl v mžiku z dětských let v pubertě 🙂
podařilo se mi sepsat cestu za svým snem a vytvořit tak svůj první eBook Tonoucí se dortů chytá

A nyní? Před sebou mám velký čistý bílý papír a jdu ho přeměnit na svou první „nástěnku“ snů, přání a cílů. Jako sladká poTVORa jdu tvořit.

Je mi jasné, že samotný kus papíru nezmůže nic. Musím to být já, kdo se pro cestu od přání k cíli ROZHODNE. A právě to rozhodnutí, chuť, energie a síla vytrvat je děsně důležitá.

Přeji vám sladký rok 2018 plný krásných rozhodnutí a splněných přání. 

POJĎME SE SPOLEČNĚ PODPOŘIT, INSPIROVAT A TVOŘIT.

Hana Součková
Mou největší vášní a láskou je sladký svět dortů. Svou myslí, rukama a hlavně srdcem, realizuji vaše přání. Inspiruji a motivuji všechny, kdo si chtějí vytvořit svůj vlastní sladký výrobek. Ukazuji návody, tipy, sdílím své zkušenosti a pořádám kurzy. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů