B + P + M = 3 obyčejné sladké poklady

Dlouho jsem přemýšlela, jakým zvláštním receptem otevřu tuto rubriku. Měla jsem pocit, že to musí být super recept, nějaký originální a zkrátka nějaký „sexy“. 🙂 Celé mé já toužilo po tom, ohromit Vaše chuťové buňky. A o to se také pokusím. Jen na to půjdu tak trochu od lesa.

Možná již tušíte, možná ne. Někoho překvapím či zaskočím, ale nakonec jsem se rozhodla úplně opačně. Jednak mě k tomu navedl můj příběh, který začal obyčejným pečením a za druhé nechci přeskakovat a začít pěkně pomalu. Od jednoduchého, rychlého, ale výborného.

Bábovka + perník + makovec

Je to klasika, a ačkoliv ráda zkouším nové, někdy zas naopak nedám dopustit na staré a osvědčené. A především, když máme jen chvilku času, když potřebujeme vykouzlit výbornou svačinu, snídani a malé překvapení pro kohokoliv, komu chceme udělat radost. Recept na bábovku a perník mám od své mamky a je naším rodinným receptem již dlouho, recept na makovec jsem objevila před lety na internetu a mnohokrát v praxi ověřila.

S chutí a láskou jdeme na to.

Odstartuji tím NEJ pro mé děti – nejoblíbenějším perníkem. Fílu jednou dokonce potěšil na škole v přírodě a radost měla celá třída. 🙂

 

Druhým obyčejným pokladem je Bábovka. Jsem tvor, který rád posnídá sladké, takže mě by radost určitě udělala.

 

A do třetice všeho dobrého – makovec na konec. Ani mixer nebudete potřebovat, stačí mísa a metlička.

Teď už je vyzkoušet. 🙂

Hana Součková
Mou největší vášní a láskou je sladký svět dortů. Svou myslí, rukama a hlavně srdcem, realizuji vaše přání. Inspiruji a motivuji všechny, kdo si chtějí vytvořit svůj vlastní sladký výrobek. Ukazuji návody, tipy, sdílím své zkušenosti a pořádám kurzy. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů