SLADKÁ INSPIRACE

S chutí jsem upekla pro vás tyto ebooky KE STAŽENÍ ZDARMA

zdarma eBook 5 KROKŮ KE SKVĚLÉMU DORTU

Toužíte se naučit péct skvělý a výborný dort? Přejete si udělat radost sobě i svým blízkým a překvapit je nejen na oslavě?

Nahlédněte tedy pod pokličku cukrářského oboru a naučte se základní dovednosti tvoření a zdobení dortu

Několikrát jsem se sama na své tvořící cestě přesvědčila, že slova "tohle nedokážu" jsou jen v naší hlavě. Šanci nemáš jen tehdy, když si ji nedáš.

Tento sladký pomocník tě provede krok za krokem. Ukáže správný postup a bude inspirovat.

eBook zdarma TONOUCÍ SE DORTU CHYTÁ

Můžete být v těžké životní situaci a přesto z ní vytěžíte krásu. Život je plný změn. Většinou k dobrému, ale není to vždy snadné. 

Pokaždé existuje způsob, jak se dostat nahoru, zpět do života. Chce to jen opravdu chtít, vytrvat. Kráčet pomalu, krůček po krůčku.

Mně byl velký pomocníkem na této cestě úžasný kreativní svět dortů a sladkostí. Pomohl mi zapomenout na trápení. Stal se mojí vášní, mojí součástí života. Fascinujeme jak je hravý, tvořivý, barevný, plný vůní

0
žen si již stáhlo tento ebook, přidejte se k nim!
Hani, přečetla jsem tvůj příběh a úplně mě to vtáhlo. Přeji Ti jen to nejlepší, abys tu sladkou káru táhla dál bez karambolů. Ve všem máš pravdu, jde jen o to, mít tu sílu a víru a to každý nemá. Spojení s vesmírem je úžasné, taky to tak mám. Kdyby mě bylo 30 udělala bych to samé, co ty. Hodně úspěchů a krásných sladkých pokušení.
Jitka Kupilíková
Protože i já mám rád sladké, s chutí jsem se zakousl do čtení tohoto inspirativního eBooku. Je nejen o sladkostech, ale především o radostech z překonávání každodenních útrap, které zažívá každý z nás. Přinesl mi inspiraci a nabil elánem na zvládnutí mých překážek na vlastní cestě životem. Je inspirativní pro každé podnikání či řemeslo ať už jste fotograf(ka), malíř(ka), cukrář(ka) nebo svatební agent(ka). Hodně radosti do dalších krůčků v životě Hani, ať má tvůj eBook jen šťastné pokračování.
Roman Bradáčwww.romanbradac.cz
Hani, čtu Tvou knihu a tečou mi slzy... Jsi neskutečně statečná a po tom všem pozitivní žena plná života.
Zuzana Mirosničenková