SLADKÉ TVOŘENÍ MĚ VLASTNĚ ZACHRÁNILO

Můžete být v těžké životní situaci a přesto z ní vytěžíte krásu

Život je plný změn. Většinou k dobrému, ale není to vždy snadné. 

Pokaždé existuje způsob, jak se dostat nahoru, zpět do života. Chce to jen opravdu chtít, vytrvat. Kráčet pomalu, krůček po krůčku.

Mně byl velký pomocníkem na této cestě úžasný kreativní svět dortů a sladkostí. Pomohl mi zapomenout na trápení. Stal se mojí vášní, mojí součástí života. Fascinujeme jak je hravý, tvořivý, barevný, plný vůní
Ano, přináší i chvíle vyčerpání, únavy, ale beru je jako zkoušky, výzvy. Stejně bych si to již bez tohoto sladkého tvoření neuměla představit.  

"Šanci nemáš jen tehdy, když si ji nedáš" 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Hani, přečetla jsem tvůj příběh a úplně mě to vtáhlo. Přeji Ti jen to nejlepší, abys tu sladkou káru táhla dál bez karambolů. Ve všem máš pravdu, jde jen o to, mít tu sílu a víru a to každý nemá. Spojení s vesmírem je úžasné, taky to tak mám. Kdyby mě bylo 30 udělala bych to samé, co ty. Hodně úspěchů a krásných sladkých pokušení.
Jitka Kupilíková
Hani, čtu Tvou knihu a tečou mi slzy... Jsi neskutečně statečná a po tom všem pozitivní žena plná života.
Zuzana Mirosničenková
Protože i já mám rád sladké, s chutí jsem se zakousl do čtení tohoto inspirativního eBooku. Je nejen o sladkostech, ale především o radostech z překonávání každodenních útrap, které zažívá každý z nás. Přinesl mi inspiraci a nabil elánem na zvládnutí mých překážek na vlastní cestě životem. Je inspirativní pro každé podnikání či řemeslo ať už jste fotograf(ka), malíř(ka), cukrář(ka) nebo svatební agent(ka). Hodně radosti do dalších krůčků v životě Hani, ať má tvůj eBook jen šťastné pokračování.
Roman Bradáčwww.romanbradac.cz